Toerrijders genieten van het mooie weer

Hoorn – 18 maart 2023 – Elke zaterdag rijden de toerrijders van HRTC Hoorn een ronde door Noord-Holland. Vaste prik is de koffiestop met appelgebak. Vandaag was het extra genieten door het mooie lente weer voor een mooie rit van 100 km van Hoorn naar Zeeburg en terug.
Komend weekend gaan 12 toerrijders mee op het HRTC trainingskamp 16+. In totaal gaan 34 HRTC leden mee naar Valkenburg. Daar wordt van vrijdag 24 maart t/m zondag 26 maart getraind in de Limburgse Heuvels.

Recente nieuwsberichten

Voor het eerst op een racefiets

Leerlingen van bassischool De Stek uit Opmeer stapten op 10 en 11 september voor de eerste keer op een racefiets bij HRTC Hoorn. Onder begeleiding van twee trainers maakten ze kennis met het wielrennen.

Lees verder »

Fiets mee met HRTC Hoorn

Zin om samen te fietsen, maar twijfel je nog over het rijden in een groep? Dan is dit jouw kans om het op een ontspannen en veilige manier te ontdekken.

Lees verder »